Ime ministrant dolazi od latinske riječi ministrare, što znači poslužitelj. Poslužitelj je prvenstveno samoga Boga koji svaki svete mise dolazi kroz svoga Sina Isusa među svoj narod. Tako ministrant služi, on poslužuje, priprema i navješćuje dolazak Isusa Krista za vrijeme svete mise. Njegova pobožnost je jako važna kao i njegov stav koji treba biti u jednostavnoj vjeri da Isus dolazi. Isus voli sve, a posebno djecu koja mu spremaju dolazak.

Ovdje možete pogledati internet stranicu ministranata Hrvatske

Dječji pjevački zbor

Dječji pjevački zbor u našoj župi osnovan je 2004. godine. Zbor broji 20-tak djece, a vodi ga Ružica Raspolić.

Dječji pjevački zbor predvodi crkveno pjevanje na obiteljskoj misi nedjeljom u 9.30 sati.

Pjevački zbor odraslih

U župi pjevački zbor odraslih djeluje više od 30 godina u različitim sastavima. Do 2004. godine zbor je djelovao samoinicijativno i bez stručnog vodstva. 2004. godine vođenje zbora preuzima Dalibor Pribanić kada zbor počinje sa dvoglasnim pjevanjem.

Od 2006. godine zbor vodi Joška Jurić.

Zbor pjeva na župnoj Svetoj misi nedjeljom u 11.oo sati.